Reuzenrad tijdens Winter in Kortrijk
Tijdens Winter in Kortrijk keert het reuzenrad opnieuw terug naar de Grote Markt — inmiddels een vaste waarde in de eindejaarsbeleving van onze stad. Centrumhandelaars kunnen zich nu inschrijven om tickets aan te kopen voor deze populaire attractie om uit te delen aan hun klanten.
Voordeel voor centrumhandelaars
Dankzij Stad Kortrijk zijn deze tickets beschikbaar aan een kortingstarief van €3,50. Bovendien legt de stad voor de eerste 2000 verkochte tickets nog eens de helft bij, waardoor je slechts €1,75 per ticket betaalt. Nadien wordt het 3,50 euro per ticket.
- Normale prijs reuzerad: €8,00 per ticket
- Prijs via Stad Kortrijk: €3,50 per ticket (korting van €4,50)
- Voor de eerste 2000 tickets: Stad legt de helft bij → slechts €1,75 per ticket (zolang de voorraad strekt)
- Daarna: opnieuw €3,50 per ticket
Vrije verdeling van tickets
Deze tickets kunnen handelaars volledig naar eigen keuze verdelen onder hun klanten, bijvoorbeeld als geschenk, beloning of actie-invulling, bijvoorbeeld bij aankoop van 50 EUR, ontvang je een gratis ticket!
Maak er zeker promotie mee op jouw sociale mediakanalen!
Inschrijven
Bestellen kan tot 26 november. De verdeling van de tickets gebeurt vóór de start van Winter in Kortrijk, zodat je ze tijdig in handen hebt. De actie loopt enkel tijdens Winter in Kortrijk, nl. van 4 december t.e.m. 4 januari 2026.
Wees er snel bij — op is op! Schrijf je hieronder in en laat jouw klanten meegenieten van het uitzicht over de winterse stad!
Vragen? Contacteer mathieu.dhantschotter@kortrijk.be .