Contact brugfiguren

Hanne Verledens
Hanne.verledens@kortrijk.be
teamverantwoordelijke brugfiguren onderwijs

 

Ons team bestaat uit :

An Lefevre
an.lefevre@kortrijk.be

brugfiguur BS Sint-Amand Noord
0473 86 24 67

Ann Wandels
Ann.wandels@kortrijk.be
brugfiguur BS De Dobbelsteen Heule
0473 86 28 57

Greet Driesens
Greet.driesens@kortrijk.be
mobiele brugfiguur
0473 86 24 65

Marie Dehullu
Marie.dehullu@kortrijk.be
mobiele brugfiguur 
mobiele - 
0493 31 39 52

Nele Degryse
Nele.degryse@kortrijk.be
brugfiguur BS Sint-Jozefinstituut
0473 86 24 66

Sigrid Wastyn
Sigrid.wastyn@kortrijk.be  
brugfiguur BS Sint-Vincentius Bissegem
0493 31 39 51

Sofie Moerkerke
Sofie.moerkerke@kortrijk.be
brugfiguur BS Drie Hofsteden
0473 86 27 58

Stefanie Vercruysse
Stefanie.vercruysse@kortrijk.be
brugfiguur BS ’t Fort 
0473 86 24 97

Emma Vandeghinste
emma.vandeghinste@kortrijk.be
brugfiguur Sint-Theresia
mobiele brugfiguur
0473 86 24 37

Heb je een vraag voor de mobiele brugfiguren? 
Vul dan onderstaand formulier in. 

AANMELDING BRUGFIGUREN ONDERWIJS

brugfiguren@kortrijk.be of 0473 86 27 76