Milan Verbist – Album Release “Time Change”

- Concert
- Jazz en blues
Jazzpianist Milan Verbist stelt op 12 oktober 2025 zijn debuutalbum “Time Change” voor in Jazz Kortrijk in een intieme solo-piano setting.
Milan Verbist (°1999) is een jonge jazzpianist uit Antwerpen, België. Hij studeerde aan De! Kunsthumaniora, en het Koninklijk Conservatorium in Antwerpen, waar hij in 2022 met grootste onderscheiding afstudeerde. Zijn spel wordt verrijkt door de invloeden van vele musici naar wie hij luistert en die hij waardeert, onder andere pianisten McCoy Tyner, Herbie Hancock, Bobo Stenson, Wynton Kelly… In 2023 werd Milan geselecteerd om deel uit te maken van 'De Twintigers’, een selectie van tien jonge, veelbelovende muzikanten, gemaakt door Radio Klara. Milan speelde samen met vooraanstaande muzikanten als Jakob Bro (DK), Chris Potter (USA), Lionel Loueke (BJ), John Ruocco (USA), John Bishop (USA), Bert Joris (BE), Kurt Van Herck (BE).
Milan speelde met zijn trio een uitgebreide reeks concerten en daaruit ontstond het idee om een album op te nemen. De opnames vonden plaats in maart 2025, en op 19 september 2025 wordt het album uitgebracht op het Amerikaanse label Origin Records. Het repertoire variëert van Milan’s eigen sfeervolle, maar ook swingende composities, tot werken van Gary Peacock, J.S. Bach en Ornette Coleman.
Tijdens dit concert brengt Milan bewerkingen voor solo piano van het trio-repertoire, aangevuld met andere eigen composities en zijn favoriete jazzstandards.
Line-up
Milan Verbist – piano, compositie en arrangement
Luisterlink: https://www.youtube.com/watch?v=jsrK_cpJ19E
Info: www.jazzkortrijk.be
Reserveren: tel. 056 68 7998
Wanneer
Locatie
-
Jazz
Toon op kaart
Jan Persijnstraat 12
8500 Kortrijk
Prijs
-
Basistarief: gratis
Reservaties
-
- Bell naar 056 68 7998