Het Penhuis met Femke Brockhus

- Lezing of congres
- Literatuur
Femke Brockhus (°1989) is één van de grote beloften in ons taalgebied. Ze studeerde Moderne Nederlandse Letterkunde en doceert creatief schrijven aan de Universiteit Leiden.
In 2017 verscheen haar veel geprezen debuutroman Laat het stil zijn. Met haar tweede roman Kleine haperende vluchten stond ze op longlist van de Boekenbon Literatuurprijs 2023. Kwaliteitskrant NRC riep haar uit tot het literaire talent van het jaar en in 2024 ontving ze de Victoriefonds Cultuurprijs in de categorie Letteren. Recent verscheen haar nieuwe roman Beesten die je niet mag schieten.
Gastheer Jeroen Messely publiceerde twee dichtbundels en schrijft voor Poëziekrant. Van 2007 tot 2013 was hij een opgemerkte recensent op internet onder het pseudoniem Achille van den Branden, van wie lang werd gedacht dat het om Gerrit Komrij ging, of om een collectief.
Wanneer
Locatie
-
Deelfabriek Kortrijk
Toon op kaart
Rijkswachtstraat 5
8500 Kortrijk
Prijs
-
Basistarief: € 10
Inschrijvingen - min 26 jarigen: € 7
Inschrijvingen - Volwassenen (+26 jaar): € 10
Reservaties
Organisatie
- Centrale Bibliotheek Kortrijk