Contactgegevens leerkrachten Muziek

ICT-Coördinator - Verfaillie Maarten (Maarten.Verfaillie@kortrijk.be)
Ped.Coördinator - Vrijens tom (tom.vrijens@gmail.com)
                             Maertens Peter (info@legato.be) peter.maertens@kortrijk.be
Begeleidster Piano - Damien Marie-Noëlle (Marie-Noelle.Damien@kortrijk.be)

MUZIEK - muziekinitiatie voor 6-7-jarigen

Verhoeven Lisa (6 en 7-jarigen) (lisa.Verhoeven@kortrijk.be)
Corne Saar (Saar.Corne@kortrijk.be)

 

MUZIEK – algemene muzikale vorming en samenzang

Celis Patrick (Patrick.Celis@kortrijk.be)
Cilli Lisa (Lisa.Cilli@kortrijk.be)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
D'Heere Brecht (Brecht.DHeere@kortrijk.be)
Dhoop Katrien (katrien.dhoop@telenet.be)
Maes Dominique (dominique-maes@telenet.be)
Pieters Ilse (ilse.pieters@telenet.be)
Samyn Nathalie (Nathalie.Samyn@kortrijk.be)
Speckstadt Charline (Charline.Speckstadt@kortrijk.be)
Verhoeven Lisa (Lisa.Verhoeven@kortrijk.be)
Vermote An (Ann.Vermote@kortrijk.be)

MUZIEK – (Jazz) AMC/AMT/MT - Muziekgeschiedenis

Celis Patrick (Patrick.Celis@kortrijk.be)
Cilli Lisa (Lisa.Cilli@kortrijk.be)
Declerck Andy - jazz-muziektheorie (andydeclerckteacher@gmail.com)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
Desimpelaere Erik - muziektheorie (Erik.Desimpelaere@kortrijk.be)
Dessein Katelijne - muziekgeschiedenis (katelijnedessein@hotmail.com)
Dhoop Katrien (katrien.dhoop@telenet.be
Maertens Peter (Peter.maertens@kortrijk.beinfo@legato.be
Matthys Vanessa - jazz-amc (Vanessa.Matthys@kortrijk.be)

MUZIEK – INSTRUMENTEN en ZANG

Accordeon - Ardenois Barbara (barbara.ardenois@gmail.com 

Cello en contrabas

Ackaert Renaat (ackaertrenaat@gmail.com)
Brys Isabelle - cello (Isabelle.Brys@kortrijk.be)


Dwarsfluit

Deschacht Frauke (frauke.deschacht@base.be)
Jacobs Helga (helga.jacobs1@telenet.be)
Ketels Linda (Linda.Ketels@kortrijk.be)
Verhegge Filip (Filip.Verhegge@kortrijk.be)
Vrijens Tom (tom.vrijens@gmail.com)

Gitaar – Bas- en Elektrische Gitaar

Delaere Ellen (Ellen.Delaere@kortrijk.be)
Deldaele Stijn - basgitaar (stijnbass@gmailcom)
Desmet Kaat (Kaat.Desmet@kortrijk.be)
Maeckelberghe Annie (Annie.Maeckelberghe@kortrijk.be)
Steyaert Arvid - elektrische gitaar (arvid@karly.be)
Vandenheede Kenny (kennyvdh@gmail.com)
Vermeire Bram (Bram.Vermeire@kortrijk.be)

Harp   Ilieva Magda (schuschki@yahoo.fr)

Hobo en Fagot

Bourry Yf - hobo (yf.bourry@skynet.be)
Pieters Kristien (ledurepieters@gmail.com)

Klarinet en (Jazz) Saxofoon

Banken Rob (Rob.Banken@kortrijk.be)
Denys Chris (enkel saxofoon) (Chris.Denys@kortrijk.be)
Deryckere Livine (Livine.Dryckere@kortrijk.be)
Van Der Haegen Bruno (bruno.vanderhaegen@gmail.com)
Van Duffel Lut (lutvanduffel@hotmail.com)

(Jazz) Kopers

Coppe Luc (Luc.coppe@kortrijk.be)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
D'Heere Brecht (Brecht.DHeere@kortrijk.be)
Matton Herbert (herbert.matton@telenet.be)
Minne Diechje (Diechje.Minne@kortrijk.be)
Defraye Robbe (robbedefraye@gmail.com)
Vercruysse Rik - hoorn (Rik.Vercruysse@kortrijk.be)

Orgel - Boudry Johan (jboudry@telenet.be)

(Jazz)Piano

Ardachirova Nina (nina.ardashir@gmail.com)
Coppe Hans (hans.coppe@telenet.be)
Defrance Karin (karin.defrance@telenet.be)
Gevaert Annelijn (Annelyn.Gevaert@kortrijk.be)
Masschelein Eva (evamasschelein@gmail.com
Naessens Annelies (annelies_naessens@yahoo.com)
Vanhoecke Mattias - jazzpiano (Mattias.Vanhoecke@kortrijk.be)
Vantomme Dominique - jazzpiano (dominique.vantomme@telenet.be)
Verbrugghe Dirk (Dirk.Verbrugghe@kortrijk.be)
Wyseur Joke (Joke.Wyseur@kortrijk.be)

(Jazz) Slagwerk

De Block Piet (Piet.DeBlock@kortrijk.be)
Demuynck Stijn - jazz-slagwerk (Stijn.Demuynck@kortrijk.be)

Viool

Kindt Liesbeth (Liesbeth.Kindt@kortrijk.be)
Verbanck Gudrun (Gudrun.Verbanck@kortrijk.be)

Vercauteren Annemie (annemievercauteren@skynet.be)

(Jazz)Zang

Cneut Marjolein - jazz-zang (marjolein.cneut@telenet.be)
Matthys Vanessa - jazz-zang (Vanessa.Matthys@kortrijk.be)
Vanhecke Françoise - klassieke zang (Francoise.Vanhecke@kortrijk.be)