Contactgegevens leerkrachten Muziek

ICT-Coördinator - Verfaillie Maarten (maarten.verfaillie@gmail.com)
Ped.Coördinator - Vrijens tom (tom.vrijens@gmail.com)
                             Maertens Peter (info@legato.be) peter.maertens@kortrijk.be
Begeleidster Piano - Damien Marie-Noëlle (marienoelle.damien@gmail.com)

MUZIEK - muziekinitiatie voor 6-7-jarigen

Verhoeven Lisa (7-jarigen) (lisaverhoeven100@hotmail.com)
Peeters Geert (6-jarigen) (lyrondell@telenet.be)

MUZIEK – algemene muzikale vorming en samenzang

Celis Patrick (celispa@telenet.be)
Cilli Lisa (lisacilli@hotmail.com)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
D'Heere Brecht (brecht.dheere@gmail.com)
Dhoop Katrien (katrien.dhoop@telenet.be) met ziekteverlof
a.i. Leeuwerck Evelien (evelien.leeuwerck@gmail.com)
a.i. Verhoeven Lisa (lisaverhoeven100@hotmail.com)
a.i. Olaerts Denis (denisolaerts@hotmail.com)
Maes Dominique (dominique-maes@telenet.be)
Pieters Ilse (ilse.pieters@telenet.be)
Samain Nathalie (nathaliesamyn.oboe@gmail.com)
Verhoeven Lisa (lisaverhoeven100@hotmail.com)
Vermote An (ann.vermote@gmail.com)

MUZIEK – (Jazz) AMC/AMT/MT - Muziekgeschiedenis

Celis Patrick (celispa@telenet.be)
Cilli Lisa (lisacilli@hotmail.com)
Declerck Andy - jazz-muziektheorie (andydeclerckteacher@gmail.com)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
Desimpelaere Erik - muziektheorie (erik.desimpelaere@gmail.com)
Dessein Katelijne - muziekgeschiedenis (katelijnedessein@hotmail.com)
Dhoop Katrien (katrien.dhoop@telenet.be) met ziekteverlof
Maertens Peter (p.maertens@telenet.beinfo@legato.be
Matthys Vanessa - jazz-amc (vanessamatthys@hotmail.com)

MUZIEK – INSTRUMENTEN en ZANG

Accordeon - Ardenois Barbara (barbara.ardenois@gmail.com 

Cello en contrabas

Ackaert Renaat (ackaertrenaat@gmail.com)
Beernaert Caroline - contrabas  (carobeernaert@gmail.com)
Brys Isabelle - cello (message@isabellebrys.be)


Dwarsfluit

Deschacht Frauke (frauke.deschacht@base.be)
Jacobs Helga (helga.jacobs1@telenet.be)
Ketels Linda (linda.ketels@scarlet.be)
Verhegge Filip (filip.verhegge@scarlet.be)
Vrijens Tom (tom.vrijens@gmail.com)

Gitaar – Bas- en Elektrische Gitaar

Delaere Ellen (ellendelaere@yahoo.com)
Deldaele Stijn - basgitaar (stijnbass@gmailcom)
Desmet Kaat (kaat21@hotmail.com)
Maeckelberghe Annie (anniemaeckelberghe@hotmail.com)
Steyaert Arvid - elektrische gitaar (arvid@karly.be)
Vandenheede Kenny (kennyvdh@gmail.com)
Vermeire Bram (darkjeric@gmail.com)

Harp   Ilieva Magda (schuschki@yahoo.fr)

Hobo en Fagot

Bourry Yf - hobo (yf.bourry@skynet.be)
Vergalle Fabienne - fagot (fabienne.vergalle@gmail.com)
a.i. Pieters Kristien (ledurepieters@gmail.com)

Klarinet en (Jazz) Saxofoon

Declerck Andy - jazzsaxofoon (andydeclerck@me.com)
a.i. Van Der Haegen Bruno - jazzsaxofoon (bruno.vanderhaegen@gmail.com)
Banken Rob (robbanken@gmail.com)
Denys Chris (enkel saxofoon) (chris.denys@skynet.be)
Deryckere Livine (livine.deryckere@skynet.be)
Van Der Haegen Bruno (bruno.vanderhaegen@gmail.com)
Van Duffel Lut (lutvanduffel@hotmail.com)

(Jazz) Kopers

Coppe Luc (luc.coppe@gmail.com)
De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)
D'Heere Brecht (brecht.dheere@gmail.com)
Matton Herbert (herbert.matton@telenet.be)
Standaert Marie-Anne - jazzkopers (marie-anne.standaert@telenet.be)
a.i.Defraye Robbe (robbedefraye@gmail.com)
Vercruysse Rik - hoorn (goldenrivermusic@skynet.be)

Orgel - Boudry Johan (jboudry@telenet.be)

(Jazz)Piano

Ardachirova Nina (nina.ardashir@gmail.com)
Coppe Hans (hans.coppe@telenet.be)
Defrance Karin (karin.defrance@telenet.be)
Gevaert Annelijn (annelyn.gevaert@gmail.com)
Masschelein Eva (evamasschelein@gmail.com) met bevallingsverlof
a.i. Haerens Stanislas (stanislashaerens@telenet.be)
a.i. Degeyndt Jonsas (jonasdegeyndt@hotmail.com)
Naessens Annelies (annelies_naessens@yahoo.com)
Vanhoecke Mattias - jazzpiano (mattias_vanhoecke@hotmail.com)
Vantomme Dominique - jazzpiano (dominique.vantomme@telenet.be)
Verbrugghe Dirk (dirk.verbrugghe1@telenet.be)
Wyseur Joke (joke.wyseur@telenet.be)

(Jazz) Slagwerk

De Block Piet (piet.deblock@skynet.be)
Demuynck Stijn - jazz-slagwerk (music.stijndemuynck@gmail.com)

Viool

Pas Hilde (hilde_pas@hotmail.com)
Verbanck Gudrun (gudrun.verbanck@skynet.be)
Vercauteren Annemie (annemievercauteren@skynet.be)

(Jazz)Zang

Cneut Marjolein - jazz-zang (marjolein.cneut@telenet.be)
Matthys Vanessa - jazz-zang (vanessamatthys@hotmail.com)
Vanhecke Françoise - klassieke zang (francoise.vanhecke@telenet.be)
website: www.francoisevanhecke.be