Contactgegevens leerkrachten Woord

Bogaert Lut - Woordatelier, Woordstudio, Vertellen  (Lutgart.Bogaert@kortrijk.be)

Calluy Brandon - Woordatelier, Cabaret & Comedy, Theater volwassenen  (Brandon.Calluy@kortrijk.be)

De Mulder Sielke - Woordinitiatie (De Plankgastjes), Woordatelier, Theater jongeren, Dramalab, Kleinkunst (Sielke.Demulder@kortrijk.be)

De Wildeman Bart - Dramastudio, Woordstudio, Theater, Radio maken, Dramalab  (Bart.DeWildeman@kortrijk.be)

Struyve Famke  - Dramalab (Famke.Struyve@kortrijk.be)

Bruyneel Jonas - Schrijven, Literair lab (jonas.bruyneel@kortrijk.be)

Heleen Debruyne - Schrijven (heleen.debruyne@kortrijk.be)