Contactgegevens leerkrachten Woord

Bogaert Lut - voordracht, verbale vorming  (Lutgart.Bogaert@kortrijk.be)

Calluy Brandon - algemene verbale vorming  (Brandon.Calluy@kortrijk.be)

De Mulder Sielke - algemene verbale vorming, drama, toneel, voordracht (Sielke.Demulder@kortrijk.be)

De Wildeman Bart - drama, toneel, voordracht  (Bart.DeWildeman@kortrijk.be)

Janssen Monique - verbale vorming, toneel (Monique.Janssen@kortrijk.be)

Mortier Tine - verbale vorming, voordracht, repertoirestudie, literaire creatie (Tine.Mortier@kortrijk.be)

Struyve Famke  - repertoirestudie (Famke.Struyve@kortrijk.be)