Contactgegevens leerkrachten Muziek

ICT-Coördinator - Verfaillie Maarten (Maarten.Verfaillie@kortrijk.be)Ped.Coördinator - Vrijens tom (tom.vrijens@gmail.com)                             Maertens Peter (info@legato.be) peter.maertens@kortrijk.beBegeleidster Piano - Damien Marie-Noëlle (Marie-Noelle.Damien@kortrijk.be)

MUZIEK - muziekinitiatie voor 6-7-jarigenVerhoeven Lisa (6 en 7-jarigen) (lisa.Verhoeven@kortrijk.be)Corne Saar (Saar.Corne@kortrijk.be)

 

MUZIEK – algemene muzikale vorming en samenzangCelis Patrick (Patrick.Celis@kortrijk.be)Cilli Lisa (Lisa.Cilli@kortrijk.be)De Cooman Chris (Chris.DeCooman@kortrijk.be)D'Heere Brecht (Brecht.DHeere@kortrijk.be)Dhoop Katrien (katrien.dhoop@telenet.be) Maes Dominique (dominique-maes@telenet.be)Pieters Ilse (Ilse.Pieters@kortrijk.be)Samyn Nathalie (Nathalie.Samyn@kortrijk.be)Speckstadt Charline (Charline.Speckstadt@kortrijk.be)Verhoeven Lisa (Lisa.Verhoeven@kortrijk.be)Vermote An (Ann.Vermote@kortrijk.be)

MUZIEK – (Jazz) AMC/AMT/MT - MuziekgeschiedenisCelis Patrick (Patrick.Celis@kortrijk.be)Samyn Nathalie (Nathalie.Samyn@kortrijk.be)De Cooman Chris (Chris.DeCooman@kortrijk.be)Desimpelaere Erik - muziektheorie (Erik.Desimpelaere@kortrijk.be)

Dessein Katelijne - muziekgeschiedenis (Katelijne.Dessein@kortrijk.be)Maertens Peter (Peter.maertens@kortrijk.beinfo@legato.beMatthys Vanessa - jazz-amc (Vanessa.Matthys@kortrijk.be)MUZIEK – INSTRUMENTEN en ZANG

Accordeon - Ardenois Barbara (Barbara.Ardenois@kortrijk.be Cello en contrabasAckaert Renaat (Renaat.Ackaert@kortrijk.be)Brys Isabelle - cello (Isabelle.Brys@kortrijk.be)

Dwarsfluit Jacobs Helga (Helga.Jacobs@kortrijk.be)Ketels Linda (Linda.Ketels@kortrijk.be)Verhegge Filip (Filip.Verhegge@kortrijk.be)Vrijens Tom (tom.vrijens@gmail.com)Gitaar – Bas- en Elektrische Gitaar Delaere Ellen (Ellen.Delaere@kortrijk.be)Deldaele Stijn - basgitaar (Stijn.Deldaele@kortrijk.be)Desmet Kaat (Kaat.Desmet@kortrijk.be)Maeckelberghe Annie (Annie.Maeckelberghe@kortrijk.be)Steyaert Arvid - elektrische gitaar (arvid@karly.be)Vandenheede Kenny (kennyvdh@gmail.com)Vermeire Bram (Bram.Vermeire@kortrijk.be)Harp   Ilieva Magda (schuschki@yahoo.fr)Hobo en Fagot Bourry Yf - hobo (yf.bourry@skynet.be)Pieters Kristien (ledurepieters@gmail.com)Klarinet en (Jazz) SaxofoonBanken Rob (Rob.Banken@kortrijk.be)Denys Chris (enkel saxofoon) (Chris.Denys@kortrijk.be)Deryckere Livine (Livine.Dryckere@kortrijk.be)Van Der Haegen Bruno (bruno.vanderhaegen@gmail.com)Van Duffel Lut (lutvanduffel@hotmail.com)

(Jazz) KopersCoppe Luc (Luc.coppe@kortrijk.be)De Cooman Chris (chrisdecooman@skynet.be)D'Heere Brecht (Brecht.DHeere@kortrijk.be)Matton Herbert (Herbert.Matton@kortrijk.be)Minne Diechje (Diechje.Minne@kortrijk.be)Defraye Robbe (Robbe.Defraye@kortrijk.be)Vercruysse Rik - hoorn (Rik.Vercruysse@kortrijk.be)Orgel - Boudry Johan (Johan.Boudry@kortrijk.be)(Jazz)PianoArdachirova Nina (Nina.Ardachirova@kortrijk.be)Coppe Hans (Hans.Coppe@kortrijk.be)Defrance Karin (Karin.Defrance@kortrijk.be)Gevaert Annelijn (Annelyn.Gevaert@kortrijk.be)Masschelein Eva (Eva.Masschelein@kortrijk.be) Naessens Annelies (annelies_naessens@yahoo.com)Vanhoecke Mattias - jazzpiano (Mattias.Vanhoecke@kortrijk.be)Vantomme Dominique - jazzpiano (dominique.vantomme@telenet.be)Verbrugghe Dirk (Dirk.Verbrugghe@kortrijk.be)Wyseur Joke (Joke.Wyseur@kortrijk.be)

(Jazz) SlagwerkDe Block Piet (Piet.DeBlock@kortrijk.be)Demuynck Stijn - jazz-slagwerk (Stijn.Demuynck@kortrijk.be)Viool

Kindt Liesbeth (Liesbeth.Kindt@kortrijk.be)Verbanck Gudrun (Gudrun.Verbanck@kortrijk.be)Vercauteren Annemie (Annemie.Vercauteren@kortrijk.be

(Jazz)Zang

Cneut Marjolein - jazz-zang (marjolein.cneut@telenet.be)Matthys Vanessa - jazz-zang (Vanessa.Matthys@kortrijk.be)Vanhecke Françoise - klassieke zang (Francoise.Vanhecke@kortrijk.be)