Stel energiebesparende werken niet langer uit!
Betaal jij nog altijd een hoge energiefactuur omdat je het geld voor energiebesparende werken niet kan ophoesten? Kom dan langs bij de blauwe balie in het stadhuis en laat je informeren over de FRGE-lening aan 0 of 2 %.
Deze lening kan je aanwenden voor het plaatsen van dakisolatie, thermostatische kranen, hoogrendementsbeglazing, de vervanging van je stookketel en nog veel meer.
Bij de FRGE-lening kan je tot een maximum van € 10.000 ontlenen. Je betaalt de lening via maandelijkse afbetaling terug binnen de vijf jaar. Een makkie, want je kan de lening ook inkorten of je maandelijkse afbetaling verlagen door ontvangen premies vanuit je gemeente, de energieleverancier en de Vlaamse of Federale overheid onmiddellijk terug te storten.
Lees er alles over via: http://www.kortrijk.be/producten/leningen-aan-0-of-2-voor-energiebesparing.
Info: Ciska Vereecke, 056 27 84 30 of Franciska.vereecke@kortrijk.be/


Reacties
Nieuwe reactie inzenden