Film Mobiliteitsplan op digitext WTV

Vrijdag 9 september 2011 was de première van de film rond het Mobiliteitsplan. Met ruim 650 aanwezigen kunnen we spreken over een geslaagde initiatief! Tijdens de première werd de luchtige aanpak met de mensen van de Revue echt  gesmaakt. Het brede publiek kon de karikaturale personages en luchtige aanpak wel appreciëren.

We zijn niet alleen tevreden over de opkomst maar vooral over de reacties van de aanwezigen. Daaruit blijkt duidelijk dat zij de boodschap die we wilden brengen hebben begrepen en dat is:

  • dat de fiets en de bus een (meer dan) waardig alternatief zijn voor koning auto om zich in of naar de stad te verplaatsen
  • dat iedereen zelf verantwoordelijkheid draagt naar keuze van vervoerswijzen.

Maar het was ook niet ons bedoeling om de inhoud van het mobiliteitsplan volledig uit te leggen in deze film. Hiertoe leent zich beter een hoorzitting met een aantal deskundigen. Maar uit ervaring blijkt dat de opkomst voor dergelijke initiatieven eerder beperkt is.

film op digitext WTV 

Het opzet van de film was wel dat mensen praten en nadenken over hun mobiliteit en dat is zeker gelukt. Het stopt ook niet met de première want vanaf vandaag is de film te bekijken via digitext op WTV (WTV -> rode knop > gemeente Tv –> Kortrijk -> filmpjes van de stad -> Reportages).

De film kan je ook bekijken via YouTube op mobiliteit .

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

Deze reactie wordt op de website gepubliceerd.
Niet publiekelijk reageren kan via e-mail naar info@kortrijk.be.
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Delen