Dak je wel...

campagnebeeld premie voor dakisolatie

De stad Kortrijk investeert in veilig en duurzaam wonen. Met haar nieuwe premie voor dakisolatie wil de stad de kosten van de verwarming gevoelig verminderen. Ben je huurder, eigenaar-verhuurder, eigenaar-bewoner of vruchtgebruiker van je huis? Is je huis meer dan vijf jaar oud? Bedraagt het kadastraal inkomen minder dan 1350 euro en staat je huis op het Kortrijks grondgebied? Dient het huis als hoofdverblijfplaats? Als je op al deze vragen 'ja' kan antwoorden, dan kom je voor de premie in aanmerking. Het bedrag kan oplopen tot 10 euro/m² met een maximum van 1000 euro. Meer lezen: klik op een link die je aan de rechter kant vindt.

Reacties

  • Benedicte_Siemoens schrijft
  • op 22 Januari, 2009, 10:08

Voor de aanvraag van de premie is het noodzakelijk dat u tijdens de openingsuren langs komt in het stadhuis (blauwe balie). Je brengt best een foto en een opmeting van je binnendak mee (als het kan ook een offerte). Het premiereglement wordt samen met u overlopen en de aanvraag wordt ingevuld. Je wordt eveneens wegwijs gemaakt in de andere premies (Eandis, Overheid). Na de uitvoering van de werken kom je terug met een foto van de nieuwe situatie en met een correcte factuur van de werken. Op deze manier mag je rekenen op een vloote afhandeling van je dossier.

  • Bruno Bastin schrijft
  • op 21 Januari, 2009, 20:32

Ik wil mijn premie aanvragen voor het isoleren van mijn dak, maar ik vind nergens een formulier om de nodige documenten door te sturen of gebeurt dit gewoon met een schrijven met de nodige documenten. Graag uw reactie aub.

mvg

Bruno Bastin

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Delen